5 TL ye COM domain adresi almak

Her yıl ya da sözleşme sonunda sürekli kiralamak zorunda olduğumuz hiç bir zaman tek bir satın alma işlemi ile ömür boyu sahip olamayacağımız domain adreslerini 1 dolar + KDV gibi cüzi bir fiyata ucuz domain şansının nasıl yakalandığını öğrenmek ister misiniz?

5 TL ye domain almak

Öncelikle promo kodları yani indirim kodları veren domain siteleri arasından en yaygınını seçiyoruz. Ben www.godaddy.com sitesinden aldım. Siz de aynını yapabilirsiniz.

Öncelikle adres çubuğumuza www.godaddy.com adresini yazarak siteye gidiyoruz.

Godaddy anasayfa

Daha sonra kayıt olmak için önce 1 giriş kısmına tıklayarak, açılan bölümden 2 hesap oluştur a tıklayın.

Godaddy hesap oluştur bağlantısı

1 Eposta adresinizi, 2 belirlediğiniz kullanıcı adınızı ve 3 şifrenizi ve 4 müşteri hizmetleri ile işiniz olduğunda kullancağınız 4 haneli destek pin kodunu belirleyin ve hesap oluştur a tıklayın.


Godaddy hesap oluştur sayfası

Şimdi bir domain adı seçin kendinize yani istediğimiz bir isim için alan adı sorgulama yapın. Bunun için kutuya istediğiniz domain adresini yazıp arama butonuna tıklayın. Sonra sepete ekle deyin.

Godaddy domain arama sayfası

Sepete devam et i tıklayın ve ilerleyin. Daha sonra bu sayfada iki yıllık olarak otomatik godaddy nin seçtiği süreyi 1 yıl olarak değiştirin.

Godaddy sepet ekranı

Daha sonra size vermiş olduğum;

cjccoup99

CJC99R

cjc99com

promo kodlarından herhangi birini “Promosyon kodunuz var mı?” kısmına girin.

Godaddy sepet ekranı promosyon

Eğer bu kupon kodları işe yaramazsa google aramamotorunu kullanarak “godaddy promo kodu” ya da “godaddy prome code” yazıp aratın. Karşınıza çıkan sitelerden domain kampanya kodlarını not edin ve bu promosyon kısmına girin.

Gördüğünüz gibi 40 TL lik COM uzantılı domain adresini sadece 5-6 TL gibi bir fiyata alabiliyoruz.

Sponsor Bağlantılar

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz